Selectie en voorbereiding AJAX seizoen 2018-2019

Selectie Ajax (3e Divisie):
Stephan Veenboer (doelman)
Ruben Zandwijken (doelman, AFC)
Roy Deken
Tim de Jong
Edwin Soenarto
Jake Wollgarten
Mitchell Burgzorg (geen club)
Marijn Sterk (OFC)
Chavez Uitenwerf (OFC)
Jack van Moerkerk
Glenn van Zoolingen
Patrick van der Kuijl
Ruben Adney (Purmersteijn)
Bart Spil (Hollandia)
Jay Winter (Almere City FC)
Ricardo Fransberg
Cedric Main (per 1/9/2018 vertrokken naar CF La Nucia)
Kenneth Misa-Danso
Celso Uhlenbeek
Kevin Owusu Asare (Jong RKC Waalwijk)
Tim Plemper (RODA’23)
Sonny Pronk (Hollandia)

Vertrokken:
Siver Abdulrahman (onbekend), Stanley Akoy (Jong Cambuur), Bilal el Amrani (ASWH), Zakaria el Biyar (Huizen), Bobby Bosma (Pancratius), Chima Bosman (Quick Boys), Cerilio Cijntje (DEM), Berry van ‘t Land (DHSC), Mike van ‘t Land (DHSC), Lars Middelwijk (DOVO), Maurice Renger (JOS Watergraafsmeer), Rience Schurman (gestopt), Stefano Seedorf (gestopt), Veirano Slager (SDO), Jan Ziere (Hoofddorp).

Staf:
Yuri Rose (hoofdtrainer)
Johnny Merks (assistent-trainer)
Pierre Tosch (video analist/assistent-trainer)
Marco Ruitenbeek (keeperstrainer)
Jan Fleijsman (teammanager)
Dick Goossens (elftalleider)
Rob Versluis (materiaalman)
Lauwrens Reder (wedstrijdanalist)
Henk Meijer (wedstrijdsecretaris)
Darsenio Biezen (fysiotherapeut)
Thomas Hamersma (fysiotherapeut)

Programma voorbereiding:
02-07: 1e training (nieuwe spelers)
09-07: 1e training (alle spelers)
12-07: ALMERE CITY FC – AJAX 3-0
17-07: VOLENDAM zat.1 – AJAX 1-2

2e voorbereidingsdeel (vanaf 6 aug.):
08-08: HUIZEN – AJAX 0-2 (19:30 uur, Zuiderzeecup bij VVOG in Harderwijk. Klik hier voor meer info.)
11-08: URK – AJAX 3-2 (15:30 uur, Zuiderzeecup)
18-08: RIJNSBURGSE BOYS – AJAX (KNVB-beker, 2e kwalificatieronde)
21-08: OFC – Ajax (20:00 uur, onder voorbehoud uitslag wedstrijd 18-8/19-8)
25-08: 1e competitieronde 3e divisie (NOORDWIJK – AJAX, 14:30 uur)

Aanvullingen oefenwedstrijden volgen zsm.
Aanvangstijden aan wijzigingen voorbehouden.

Indeling 3e divisie: Achilles ’29, Ajax, ASWH, De Dijk, DOVO, DVS’33 Ermelo, Eemdijk, Jong FC Groningen, Harkemase Boys, Hoek, FC Lisse, Noordwijk, ODIN 59, ONS Sneek, Quick Boys, SJC, VVOG.

Share